Zamknij

Mój Pierwszy Rejs – Zalew Szczeciński

POPŁYŃ Z NAMI W REJS!

Od dawna wiadomo, że wychowanie żeglarskie przynosi wspaniałe efekty. Żeglarstwo uczy samodzielności, odpowiedzialności za siebie i innych, pozwala na odkrywanie i rozwijanie wspaniałej pasji, która bardzo często zostaje w nas na całe życie. Najefektywniejszym zaś sposobem wychowania przez żeglarstwo są rejsy żeglarskie.

Łącząc nasze spore doświadczenie w organizacji imprez dla dzieci i młodzieży oraz prowadzeniu rejsów żeglarskich oferujemy państwu program pod nazwą

MÓJ PIERWSZY REJS

Zapraszamy na tygodniowy rejs żeglarski po niesamowitym akwenie – Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim. Jest to jeden  z najciekawszych szlaków żeglarskich w naszym kraju. Łączy on zarówno elementy żeglugi śródlądowej, jak i morskiej. Jest świetną szkołą dla młodych żeglarzy.

Nasz rejs przygotowaliśmy specjalnie z myślą o młodych i bardzo młodych żeglarzach, dla których bardzo często jest to pierwsza w życiu wyprawa pod żaglami. W tym roku postanowiliśmy rozbudować naszą kadrę o dodatkowych opiekunów, co pozwala nam obniżyć minimalny wiek uczestników naszego rejsu do 8 lat, by dzieciaki jeszcze wcześniej mogły rozpocząć swoją żeglarską przygodę.

PLAN

Nasza przygodę rozpoczynamy w Lesznie, skąd ruszamy autokarem do Szczecina. Tam czekać będą nowoczesne i komfortowe jachty.

Po przybyciu na miejsce okrętujemy się, robimy zaopatrzenie i ruszamy.

Trasa w dużej mierze zależy od warunków, jednak planujemy opłynąć Wyspę Wolin, po drodze odwiedzając między innymi Świnoujście, Dziwnów, czy Wolin. Uczestnicy rejsu będą mieli okazję podziwiać bardzo ciekawe tereny wokół Zalewu Szczecińskiego i mijać prawdziwe, wielkie statki. Poza tym nie zabraknie też plaży, kąpieli i wspólnych zabaw przy ognisku.

SPRZĘT

Żeglować będziemy na świetnie przygotowanych i sprawdzonych łodziach żaglowych typu Maxus 33 oraz Maxus 26.

Całe życie na naszym rejsie odbywać się będzie na jachtach. Tam będziemy spali, wspólnie przygotowywali  i jedli posiłki. Na pokładzie każdej z naszych pięciu łodzi znajdzie się 4 lub 6 uczestników,  doświadczony instruktor, który zarazem będzie sternikiem a także dodatkowy opiekun, aby w rejsie mogły uczestniczyć również młodsze dzieci (już od 8 roku życia)

CENA

2450zł

Cena zawiera:

 • Transport autokarowy z Leszna
 • Zakwaterowanie i wyżywienie na jachtach
 • Materiały i sprzęt szkoleniowy
 • Opiekę instruktorską
 • Ubezpieczenie uczestników
 • Pamiątkową koszulkę

Zniżki

 • 5% przy wczesnej rezerwacji –  do 15. kwietnia (cena obniżona automatycznie)
 • 5% dla osób korzystających już wcześniej z naszej oferty – kod rabatowy SK22 (rabat będzie weryfikowany)
 •  Przy rezerwacji większej ilości miejsc możliwość negocjacji dodatkowych rabatów!

Bon turystyczny

U nasz zrealizujesz Polski Bon Turystyczny

W tym celu prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji na formularzu rezerwacyjnym

Terminy

MÓJ PIERWSZY REJS 13.08.2022 -20.08.2022

Najczęstsze pytania

Czy uczestnik musi mieć doświadczenie żeglarskie?

 • Nie, żadne doświadczenie żeglarskie nie jest wymagane

Czy za obóz otrzymam fakturę?

 • Tak. Każdy zgłaszający dziecko na obóz, po jego zakończeniu otrzymuje imienną fakturę na całą wpłaconą kwotę. W razie konieczności szczególnego przygotowania dokumentu (dla zakładu pracy) prosimy o wcześniejszą informację.

Czy obóz zgłoszony jest do kuratorium?

 • Tak. Wszystkie nasze imprezy (obozy, rejsy i półkolonie) zgłaszane są do kuratorium oświaty.

Skontaktuj się z nami!

Chcesz wejść do naszego świata lub zagwarantować swojemu dziecku świetnie spędzony czas? Masz do nas jakieś pytania? Odezwij się do nas!