Załoga

Stawiamy na młodość

Załogę Letniej Szkoły Żeglarskiej stanowi dziarska grupa młodych żeglarzy, legitymujących się jednak sporym doświadczeniem zarówno śródlądowym, jak i morskim. Wielu z naszych instruktorów to żeglarze w drugim a nawet trzecim pokoleniu! Wszyscy instruktorzy Letniej Szkoły Żeglarskiej to świetni specjaliści posiadające niezbędne kwalifikacje do wykonywania swojej pracy.

Nie tylko żeglarze

Ale nasza kadra to nie tylko żeglarze. Przy organizacji naszych obozów i rejsów żeglarskich, czy imprez integracyjnych współpracujemy z instruktorami różnych dyscyplin, nauczycielami, animatorami,  przyrodnikami.

Wszyscy mają jedną wspólną cechę – wielką pasję, którą chcą przekazywać dalej.

Ty też możesz zostać jednym z nas!

Jeżeli jesteś żeglarzem, kajakarzem, ratownikiem WOPR, umiesz i lubisz pracować z ludźmi (również tymi młodszymi).  Msza pasję i chcesz ją przekazywać innym. Chciałbyś robić to co kochasz i jeszcze dostawać za to pieniądze. Koniecznie skontaktuj się z nami!

Chętnie nawiążemy współpracę właśnie z takimi ludźmi. Niekompletne kwalifikacje nie stanowią dużego problemu. Jeżeli drzemie w Tobie potencjał, wyszkolimy Cię i pomożemy zdobyć niezbędne uprawnienia!

Skontaktuj się z nami!

Chcesz wejść do naszego świata lub zagwarantować swojemu dziecku świetnie spędzony czas? Masz do nas jakieś pytania? Odezwij się do nas!