Warning: Undefined variable $entryBg in /home/platne/serwer274927/public_html/zostan-zeglarzem.pl/wp-content/themes/zostanzeglarzem2022/page.php on line 18
Zalew Szczeciński

MÓJ PIERWSZY REJS – ZALEW SZCZECIŃSKI

Popłyń z nami w rejs!

Zachodniopomorskim Szlakiem Żeglarskim na Finał Zlotu Żaglowców!!!

Od dawna wiadomo, że wychowanie żeglarskie przynosi wspaniałe efekty. Żeglarstwo uczy samodzielności, odpowiedzialności za siebie i innych, pozwala na odkrywanie i rozwijanie wspaniałej pasji, która bardzo często zostaje w nas na całe życie. Najefektywniejszym zaś sposobem wychowania przez żeglarstwo są rejsy żeglarskie.

Łącząc nasze spore doświadczenie w organizacji imprez dla dzieci i młodzieży oraz prowadzeniu rejsów żeglarskich

oferujemy Państwu trzecią edycję projektu

Mój pierwszy rejs

Rejs  dla dzieci i młodzieży w wieku     10 – 16 lat. 

W sezonie 2021 zapraszamy na rejs na Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim.

Zapraszamy na tygodniowy rejs żeglarski po niesamowitym akwenie.  Rejs jak zwykle przygotowaliśmy specjalnie z myślą o młodych żeglarzach.

Żeglować będziemy po jednym z najciekawszych szlaków żeglugowych w naszym kraju. Łączy on zarówno elementy żeglugi śródlądowej, jak i morskiej. Jest świetną szkołą dla młodych żeglarzy.

Tegoroczny rejs jest kontynuacją naszej tradycji zapoczątkowanej w 2013 roku. Od tego czasu za każdym razem, gdy do Szczecina zawijają największe żaglowce, my podziwiamy je z wody. Tegoroczny rejs będzie już trzecim takim spotkaniem.

Nasza przygodę rozpoczynamy w Lesznie, skąd ruszamy autokarem do Szczecina , gdzie czekać będą nowoczesne i komfortowe jachty.  Na miejscu okrętujemy się, robimy zaopatrzenie i ruszamy.

W pierwszych dniach rejsu odwiedzamy zlot żaglowców Tall Ship Races, zarówno z wody, jak i z lądu, następnie wypływamy na szlak.

Całe życie na naszym rejsie odbywać się będzie na jachtach. Tam będziemy spali, wspólnie przygotowywali  i jedli posiłki. Na pokładzie każdej z naszych pięciu łodzi znajdzie się 5 uczestników oraz doświadczony instruktor, który zarazem będzie sternikiem i opiekunem.

Sprzęt:

Żeglować będziemy na świetnie przygotowanych i sprawdzonych łodziach żaglowych typu Maxus 33 oraz Maxus 26

Skontaktuj się z nami!

Chcesz wejść do naszego świata lub zagwarantować swojemu dziecku świetnie spędzony czas? Masz do nas jakieś pytania? Odezwij się do nas!