Szkolenie SRC

Szkolenie SRC (VHF +DSC)

marine-radios-boats-fixed-vhf-23974-2874573

Obecnie każdy statek morski (jacht,motorówka,…) musi posiadać na swoim pokładzie „UKF-kę” z przystawką DSC, mówią o tym przepisy bezpieczeństwa, dobra praktyka morska i zdrowy rozsądek. Każdy, kto chce wyczarterować lub prowadzić jacht np w Chorwacji lub w Polsce, musi posiadać uprawnienia operatora bliskiego zasięgu SRC(Short Range Certyficate), ewentualnie zamustrować do załogi kogoś z takim patentem. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ część firm czarterowych wymaga od skippera posiadania tych uprawnień i warunkuje tym udostępnienie jednostki.

Wspólnie z firmą GMDSS.pl zapraszamy na szkolenie radiooperatora SRC (Każda osoba, która ukończyła kurs SRC i zdała kończący go egzamin otrzymuje uprawnienia operatora VHF z przystawką DSC.)

Po więcej informacji na temat kursu zajrzyj TUTAJ.

Kurs odbędzie się w naszej sali wykładowej w Wilkowicach, ul Lipowa 48 . Planujemy dwie sesje wieczorowe w godzinach: 27 i 28 marca 2017 godzinach 16.00 – 20.00 kurs kończy się egzaminem (w tym samym miejscu).

 gmdss

Cena szkolenie to jedynie 400 zł (Kurs + książka) dodatkowo należy doliczyć jeszcze koszty wydania dokumentu – równowartość 60 funtów brytyjskich.

Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie pod numerem

602654362 

lub mailowo pod adresem

biuro@zostan-zeglarzem.pl

 

Żeglowanie mamy we krwi…