Licencja na holowanie narciarza wodnego

Baw się bezpiecznie na wodzie

Licencja na holowanie narciarza lub innych obiektów pływających

Wymagania

1. Ukończony 18 rok życia
2. Posiadanie patentu co najmniej sternika motorowodnego,
3. Zdanie egzaminu na licencję na holowanie narciarza lub innych obiektów pływających

Uprawnienia

1. Uprawnia do turystyki wodnej na jachtach motorowodnych przy holowaniu narciarza wodnego
2. Uprawnia do turystyki wodnej na jachtach motorowodnych przy holowaniu innych obiektów pływających służących do uprawiania sportu lub rekreacji z wyłączeniem jachtów żaglowych i jachtów motorowych.

Rozporządzenie ministra sportu i turystyki z dnia 16 kwietnia 2013 w sprawie uprawiania turystyki żeglarskiej.

Zapraszamy na szkolenie do licencji na holowanie narciarza wodnego oraz innych obiektów pływających. Licencja ta jest niezbędna do prowadzenia motorówki holującej narciarza wodnego oraz wszelkie inne urządzenia pływające (koło, „banan” itp. )

Warunkiem koniecznym do podejścia do egzaminu na licencję, jest posiadanie uprawnień do prowadzenia jachtów motorowych (np. sternik motorowodny)

Plan zajęć

Podczas szkolenia motorowodnego realizowany jest program szkoleniowy zgodny z Systemem Szkolenia Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. 

Szkolenia obejmują zajęcia teoretyczne prowadzone w formie wykładów i prezentacji oraz praktyczne na wodzie – manewrowanie łodzią motorową. Egzamin organizowany jest od razu po ukończeniu cyklu szkoleniowego.

Wszystkie zajęcia na wodzie odbywają się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, każdy z uczestników wyposażony zostanie w indywidualne środki ratunkowe, a zajęcia są prowadzone na sprawdzonym i bezpiecznym sprzęcie pod opieką w pełni wykwalifikowanych instruktorów.

Terminy i cena

W sezonie 2019 proponujemy szkolenia weekendowe w następujących terminach:

Szkolenie  15-16 czerwca

Cena szkolenia:

350 PLN

OOOO OOOO OOOO 

Dostępność miejsc:                                                                                                         O miejsce wolne O miejsce zarezerwowane O miejsce zajęte

Wszelkie informacje i zapisy:

biuro@zostan-zeglarzem.pl

lub

602 654 362

 

Żeglowanie mamy we krwi…